logo

Select Sidearea

Populate the sidearea with useful widgets. It’s simple to add images, categories, latest post, social media icon links, tag clouds, and more.
hello@youremail.com
+1234567890

شومینه دیواری

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

شومینه دیواری که با گاز کار می کنند، بر خلاف شومینه های کوره چوب نا کار آمد و کثیف نیستند و این نوع مانند شومینه هایی که با چوب کار می کنند نیازی به دودکش های بزرگ ندارند  و خیلی سریع تر و راحت تر می توانید شومینه دیواری گازسوز را در ساختمان خود نصب کنید.

نصب شومینه دیواری

یک محل برای نصب انتخاب کنید. هنگام انتخاب محل شومینه دیوای حتما باید عوامل مختلفی را در نظر بگیرید. شومینه دیواری باید طراحی و شخصیت اتاق را بالا ببرد، اما باید آن را نیز در نظر گرفت که مکانی را باید انتخاب کرد که برای نصب لوله کشی گاز، جریان برق و نصب دودکش راحت تر باشد. معمولا ساده ترین راه نصب شومینه مستقل بر دیوار بیرونی است، زیرا لوله خروجی از دیوار خارج می شود. بنابراین هنگام انتخاب یک مکان دقیق باید آن را در نظر بگیرید.

شومینه دیواری

ساخت پلت فرم برای شومینه دیواری

شومینه واقعی نسبتا کوچک است و خطرناک است که آن را مستقیما روی زمین قرار دهید. برای اینکه شومینه را از کف بیرون بیاورید، باید یک پلت فرم برای آن بسازید. برای این کار از موادی استفاده کنید که با رنگ اتاق مطابقت دارند، اما سطح شومینه غیر قابل اشتعال برای شومینه برای نشستن ایجاد خواهد شد.

شومینه دیواری

شرکت ها ممکن است پلتفرم های پیش ساخته برای خرید شما داشته باشند. هنگامی که شومینه دیواری خود را سفارش می دهید راحت تر می توانید یک پلت فرم را سفارش دهید. اطمینان حاصل کنید که از دستورالعمل های تولید کنندگان در مورد نحوه نصب و راه اندازی پلت فرم و آنچه از آن می توان استفاده کرد، درست استفاده کنید. شما همچنین باید برای هر محفلی در اطراف که توسط دستورالعمل سازنده لازم است، به صورت مجاز استفاده کنید. این احتمالا شامل واکنش هایی از سطوح قابل احتراق در اتاق و موقعیت آن می شود تا لوله اگزوز بتواند مناسب نصب شود.

آماده سازی منطقه برای نصب شومینه دیواری

دستگاه را در موقعیت نهایی خود قرار دهید، هنگامی که شما نقطه ای را در اتاق که می خواهید آن را قرار داده و پلت فرم را پیاده سازی کردید، وسیله را در بالای پلت فرم قرار دهید. اطمینان حاصل کنید که از هر نوع مواد قابل احتراق دور است و موقعیت آن در اتاق خوب است.

لوله های دودکش را در قسمت بالا یا عقب آن نصب کنید. شما با اتصال یک لوله مستقیم به سیم یاتاقان در بالای شومینه با سیمان شروع کنید. دستگاه های مختلف نیاز به لوله های مختلف برای اتصال لوله به طور کامل دارند. اطمینان حاصل کنید که دستورالعمل سازنده را برای این مرحله دنبال کنید.هنگامی که شما قادر به تعیین محل سوراخ برای لوله دودکش هستید، از یک مداد برای ردیابی یک دایره اطراف لوله در دیوار استفاده کنید. سپس سکو شومینه و خود آن را از راه دور کنید تا بتوانید به هنگام برش سوراخ به دیوار دسترسی پیدا کنید. شما عزیزان می توانید برای اطلاع از طریقه نصب و مشاوره بیشتر در مورد شومینه دیواری با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

 

نکته مهم هنگام نصب

سوراخ برای سیستم تخلیه مستقیم را ایجاد کنید. این سوراخ باید اندازه مناسب با وسیله ای که شما سفارش داده اید باشد. این سوراخ طراحی شده است تا تمام گرما را از مواد دیوار آتش زا دور نگه دارد، و این امر بخشی از ضرورت حفظ خطر آسیب آتش است. در دیوار بیرونی، از ابزارهای مناسب بر اساس مواد خود استفاده کنید تا سوراخ هایی را که در داخل ساخته شده اند، کامل کنید.

نصب شومینه دیواری

سیستم تهویه مستقیم را کامل کنید. تمام لوله های باقی مانده را داخل و خارج از خانه نصب کنید. آن را بر روی پلت فرم قرار دهید و همه لوله ها را بین شومینه دیواری و دیافراگم عبور دهید، همیشه به دنبال دستورالعمل های تولید کننده باشید. از قلاب با درجه حرارت بالا برای مهر و موم منطقه در اطراف لوله و توقف آتش استفاده کنید. برای اطلاع از قیمت ، خرید و نصب با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

قرارداد های مجاز برای نصب و اتصال خط گاز و برق را رعایت و نصب کنید.  بسته به جایی که دستگاه خود را قرار داده اید، ممکن است نیاز به راه اندازی خطوط برق جدید داشته باشید و قطعا نیازی به اجرای یک خط گاز جدید نخواهید داشت. شما می توانید از یک کارشناس کمک بگیرید.

یک قاب اختیاری را در اطراف دستگاه خود بسازید. در حالی که بسیاری از دستگاه های گاز به گوشته و یا قاب اطراف آنها نیاز ندارد ، اما میتوانید برای طراحی بهتر این کار را انجام دهید.

شومینه دیواری

چوبی تزئین شده، از جمله مانتل، کوره و هر دکوراسیون چوبی که می خواهید، به دستگاه و مناطق اطراف آن کمک می کند تا با بقیه اتاق مطابقت داشته باشد. به یاد داشته باشید توصیه های سازنده را برای حفظ فضای بین وسیله و قاب انجام دهید. این بسیار مهم است!

سفارش شومینه دیواری

سبک های زیادی برای انتخاب وجود دارد. ممکن است رفتن به یک نمایشگاه برای شما مفید باشد ، به طوری که شما می توانید تمام سبک های مختلف موجود را ببینید. همچنین شما می توانید در سایت ما تمام شومینه های موجود را مشاهده کنید و به صورت آنلاین وسیله مورد نظر خود را سفارش دهید. در هنگام سفارش ، ممکن است ساده تر از همه بخش هایی که برای لوله های دودکش خود نیاز دارید سفارش دهید. این شامل لوله بین دستگاه و دیوار، عبور از دیوار و قطعات بیرونی برای لوله است. همچنین شما عزیزان می توانید با تماس با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید تا همکاران ما در بخش فروش به شما مشاوره دهند و شما را راهنمایی کنند تا خرید مناسبی داشته باشید.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.