logo

Select Sidearea

Populate the sidearea with useful widgets. It’s simple to add images, categories, latest post, social media icon links, tag clouds, and more.
hello@youremail.com
+1234567890

شومینه سنگی

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

شومینه سنگی

طراحی و جنس موادی که در ساخت شومینه سنگی استفاده می‌شود می‌تواند تأثیر به سزایی در زیبایی شومینه ها و دکوراسیون داخلی اتاق شما داشته باشد. از شومینه‌ هیزمی گرفته که شومینه‌ کلاسیک را شامل می‌شود تا شومینه‌ مدرن و امروزی جنس موادی که در طراحی و ساخت آن ها استفاده می شود می تواند از آجر و یا سنگ های مختلف، سرامیک، گچ، کاشی، سیمان سفید و حتی برنز و ورقه های آهن و… باشد. به هر حال جنس شومینه از هر چه که باشد باز هم شومینه هایی که در طراحی آن ها از سنگ استفاده می‌شود یا همان شومینه سنگی طرفداران خاص خود را دارند.

شومینه سنگی

زیبایی و مزایای طراحی با شومینه سنگی

همین که وارد اتاقی می شوی بدون شک توجه شما به شومینه ای که در داخل آن اتاق نصب است جلب خواهد شد. فرقی نمی‌کند که این شومینه، یک شومینه بزرگ باشد یا کوچک به هرحال چیزی که بیشتر از همه در یک شومینه جلب‌ توجه می کند زیبایی طراحی شومینه است. درست است که در ساخت شومینه می توان از مواد و مصالح مختلفی استفاده کرد اما استفاده از سنگ می‌تواند جذابیت ویژه و برجسته ای داشته باشد. نصب یک شومینه‌ سنگی در خانه‌ی شما می‌تواند جدای از طراحی زیبایی آن به زنده بودن فضای اتاق شما کمک شایانی کند. شما می توانید برای خرید و یا سفارش شومینه سنگی با شماره های موجود در یابت تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.

نمونه کار شومینه سنگی

اگر در طراحی شومینه خانه‌ی خود از شومینه سنگی استفاده کنید مزایای بی شماری نصیبتان خواهد شد که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت. شومینه سنگی به فضای داخلی خانه شما جوی گرم و صمیمی و همچنین یک نوع سر زندگی و نشاط می دهد. سنگ در حفظ گرمای شومینه می‌تواند بسیار مثمر ثمر واقع شود و سبب شود که از اتلاف گرما جلوگیری شود.

  • نصب و طراحی شومینه سنگی می‌تواند دوام بالایی داشته باشد زیرا که سنگ ماده ای مقاوم بوده و نیاز به تعمیر و بازسازی را کاهش می‌دهد بنابراین می توانید از هزینه های بازسازی شومینه خود برای مدت طولانی درامان باشید.
  • استفاده از سنگ در طراحی شومینه می‌تواند تناسب مناسبی با دیگر مواد به کار رفته در خانه تان ایجاد کنید با کاشی هایی که در آشپز خانه استفاده کرده اید یا سنگ های آنتیک که برای زیبایی اتاقتان استفاده کرده اید می تواند با شومینه شما به اصطلاح تطبیق پیدا کند.
  • جالب است بدانید که شومینه سنگی مورد توجه خیلی از مردم است و می‌تواند حتی اگر بخواهید در آینده خانه خود را بفروشید تأثیر زیادی در احساس اعتماد به‌ نفس در شما داشته باشد و می‌تواند در این روند فروش خانه هم مؤثر واقع شود.
  • اگر بخواهید شومینه خود را با سنگ درست کنید در این صورت شما انعطاف پذیری بالایی در انتخاب انواع سنگ های مختلف و رنگارنگ و زیبا خواهید داشت. می توانید با انتخاب و نصب یک شومینه سنگی شیک و مدرن به زیبایی فضایی داخلی خانه خود بیفزایید.
قیمت شومینه سنگی

شومینه سنگی آنتیک

امروزه سنگ های آنتیک در طراحی دکوراسیون داخلی منزل زیاد مورد استفاده قرار می گیرند. سنگ های آنتیک اگر هنرمندانه در کنار محصولاتی چون شیشه و چرم و … به کاربرده شوند می‌توانند جلوه‌ی بصری زیبایی را به فضای داخلی خانه شما بدهند. سنگ های آنتیک در بیشتر قسمت های ساختمان استفاده می‌شود اما یکی از کاربرد های آن در طراحی شومینه ها است که در واقع استفاده از این سنگ های آنتیک در طراحی شومینه و ترکیب آن با طرح های کلاسیک و قدیمی می تواند فضایی در خور تحسین و چشم نواز را به وجود آورد. شومینه هایی که با سنگ های آنتیک ساخته می شوند می توانند در طرح ها و برگه های گوناگون ارائه شوند زیرا که از نظر تنوع سنگ ها و تراش و رنگ و … هیچ گونه محدودیتی در این نوع سنگ ها وجود ندارد بنابراین می تواند برای کسانی که سلیقه های خاص و مدرن دارند و می خواهند به فضای داخلی خانه خود جاودانگی و آرامشی رویا گونه بیفزایند پیشنهاد ما این است که در طراحی شومینه های خود از سنگ های آنتیک استفاده کنند. استفاده از سنگ طبیعی در کنار سنگ های آنتیک می تواند فضای زیبایی از طبیعت را به داخل خانه‌ی شما بیاورد. برای نصب شومینه سنگی کافیست با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید تا همکاران ما به شما در نصب  کمک کنند.

شومینه سنگی

ایجاد هماهنگی بین شومینه سنگی و دکوراسیون

تزئینات داخلی ساختمان امروزه به یکی از موارد بسیار مهم و اساسی در زندگی مردم تبدیل شده است. تطبیق نمای داخلی ساختمان و دکوراسیون فضای داخلی با شومینه نیز می‌تواند جلوه‌ی خاص و زیبایی به زیبایی خانه شما بدهد. برخی از یک الوار به‌عنوان طاقچه استفاده می‌کند یا در جلوی ارشدان شومینه فرفورژه به کار می برند. استفاده از قاب، گلدان و شمعدان و تابلو های هنری در فضای داخلی ساختمان می تواند با توجه به شومینه ای که در فضای داخلی خانه‌ی خود نصب کرده‌اید انتخاب شود.

مواردی که می‌توان مورد توجه قرار داد:

  • در طراحی شومینه سنگی به رنگ دیوار و سقف خود توجه داشته باشید و بنابراین می توانید با انتخاب رنگ مناسب سنگ شومینه یک هماهنگی درست و به جایی بین این موارد گفته شده برقرار کنید.

می توانید در بالای شومینه سنگی خود آیینه ای نصب کنید و با این کار می توانید نور حاصل از شومینه را در فضا بازتاب داده و بدین گونه به حس تازگی و باز بودن فضای خانه‌ی خود بیفزایید.

شومینه سنگی

مزایای استفاده از سنگ آنتیک در طراحی شومینه

استفاده از سنگ های آنتیک در طراحی شومینه می تواند فضای خانه شما را از کسلی و بی روح بودن بیرون آورد و از آنجایی که این شومینه ها با سنگ ساخته می‌شوند بنابراین نسبت به دیگر مصالحی که در ساخت شومینه ها استفاده می شوند از خطرات کمتری برخوردار هستند و ایمنی بالایی دارند. شومینه های ساخته شده با سنگ های آنتیک از جذابیت ویژه ای بر خوردار بوده و با استفاده از این سنگ ها در طراحی شومینه می‌توان فضایی شاد و به‌روز را در خانه به وجود آورد. می‌توانید با اعضای خانواده در کنار این شومینه‌ها نشسته و از زیبایی شعله های آن لذت ببرید. همچنین از دیگر مزایای سنگ آنتیک این است که از قیمت مناسبی برخوردار بوده و همه‌ی قشر از خانواده ها می‌توانند آن را تهیه کنند. بنابراین می توان با هزینه ای مناسب و معقول یک شومینه سنگی شیک و بادوام را ساخت و به فضای داخلی خانه‌ی خود سر زندگی و نشاط آورد. همچنین از دیگر مزایای سنگ های آنتیک این است که چون گرما را جذب می‌کنند بعد از خاموش بودن شومینه باز هم تا مدتی می توانند گرما را در خود نگه داشته و اتلاف انرژی گرمایی تا اندازه ای جلوگیری به عمل آورند.

شومینه سنگی
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.